NASI PRACOWNICY

Mocoń Małgorzata
lekarz

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Praktykę zdobywała w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. W 2012 roku zdała PES uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii.Aktualnie Diagnozuje i leczy dzieci ambulatoryjnie.

Pózniewska Agata
pielęgniarka położna

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku pielęgniarstwo oraz położnictwo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W trakcie studiów magisterskich, również z obu dziedzin medycyny. Posiada 2 letnie doświadczenie w pracy z pacjentem dorosłym jak i dzieckiem. Dla Agaty w pracy z pacjentem najważniejszy jest profesjonalizm i uśmiech.

Prokop-Piotrkowska Monika
lekarz

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z dziedziny pediatrii w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Instytutu " Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
W kwietniu 2021 zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie pediatrii.
W listopadzie 2021r otrzymała tytuł doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu.
Prywatnie mama Mai ( 3 lata) i Aleksandra ( 8 miesięcy).

Wiśniewska Magdalena
lekarz

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Rezydent pediatrii na ostatnim roku specjalizacji w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Instytutu - Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka. Bez problemu poradzi sobie w prowadzeniu dzieci z cukrzycą i otyłością.
W październiku 2021r. zdała egzamin specjalizacyjny z dziedziny Pediatrii – PES.
Doświadczenie pracy w przychodni dzieci chorych i zdrowych zdobywała od 2018r. pracując w prywatnych i państwowych placówkach.